Dobrodosli pri Lidlu Slovenija

Regionalni vodja prodaje (m/ž)

Postanite regionalni vodja prodaje

Želite prevzeti eno od vodstvenih funkcij v podjetju Lidl Slovenija? Po obdobju intenzivnega uvajanja postanete regionalni vodja prodaje in prevzamete vodenje svoje prodajne regije, ki jo vodite kot svoje majhno podjetje. Za svojo regijo boste nosili poslovno odgovornost: vodili tim s približno 100 sodelavci v 5 do 7 Lidlovih prodajalnah, samostojno odločali o zaposlovanju prodajnega kadra, usposabljali in motivirali sodelavce, skrbeli za njihov poklicni razvoj in kot naša vodilna moč na področju načrtovanja, izobraževanja, izvedbe, organizacije in nadzora odločilno prispevali k uspehu svoje prodajne regije.

Vaše naloge:

  • poslovna in kadrovska odgovornost za svojo prodajno regijo,
  • sprejemanje ukrepov za zagotavljanje in izvajanje temeljnih prodajnih načel,
  • razvoj in optimizacija dela ob upoštevanju načela preprostosti,
  • usposabljanje poslovodij za samostojno delo,
  • vodenje in motiviranje zaposlenih,
  • svetovanje poslovodjem,
  • uvajanje in izobraževanje zaposlenih,
  • izvajanje revizij prodajaln v vaši prisotnosti.

Nudimo vam:

  • priprave na bodoče naloge v okviru 9-mesečnega programa usposabljanja,
  • predstavitev Lidlovega pristopa do kupcev ter način vodenja in motiviranja sodelavcev,
  • seznanitev z Lidlovim konceptom obvladovanja stroškov in doseganja visoke storilnosti,
  • karierni razvoj v enem vodilnih in najhitreje rastočih evropskih trgovcev,
  • srečevanje z izzivi, ki omogočajo rast na osebni in poklicni ravni,
  • stimulativno plačilo: od 3.500 EUR bruto/mesec.

Od vas pričakujemo:

  • najmanj univerzitetno izobrazbo, zaključeno z nadpovprečnim uspehom,
  • popolno fleksibilnost opravljanja dela po celotni Sloveniji,
  • poslovno razmišljanje in usmerjenost k strankam,
  • odlično organiziranost in zavezanost k ciljem,
  • zagon in veselje do dinamičnega dela.

Podrobnosti za prijavo:

Smo vzbudili vaše zanimanje? S klikom na »Prosta delovna mesta« lahko preverite trenutno razpoložljiva prosta delovna mesta.

Prosta delovna mesta