Dobrodosli pri Lidlu Slovenija

Prodajalec (m/ž)

Postanite prodajalec

Želite postati cenjen član enega vodilnih in najhitreje rastočih evropskih trgovcev? Vas zanima raznoliko in dinamično timsko delo? Kot naš prodajalec boste obraz Lidla in glavna vez z našimi kupci. S svojim odgovornim in predanim delom boste vsakodnevno prispevali pomemben delež k temu, kako ljudje dojemajo naše podjetje in naše izdelke. S timskim delom boste poskrbeli, da bo prodajalna delovala skladno z željami in pričakovanji naših kupcev.

Vaše naloge:

  • omogočanje prijetnih in enostavnih nakupov kupcem,
  • dosledno opravljanje dela v skladu s prodajnimi načeli,
  • zalaganje polic s prehrambnimi in neprehrambnimi izdelki,
  • priprava, peka in zlaganje pekovskih izdelkov,
  • zagotavljanje svežosti sadja in zelenjave,
  • skrb za čistost in urejenost prodajnih polic in trgovine,
  • delo na blagajni.

Nudimo vam:

  • delovno okolje, v katerem boste imeli občutek varnosti in povezanosti s svojo ekipo,
  • ustrezno pomoč in podporo pri opravljanju vaših delovnih nalog že od vsega začetka,
  • raznoliko delo in prijetno delovno vzdušje,
  • sodobno delovno okolje v uspešni mednarodni trgovski verigi,
  • 30-urni tedenski delovnik,
  • mesečno plačilo, ki je nad slovenskim povprečjem v trgovinski dejavnosti:
  • 1. leto: 840 EUR bruto/mesec za 30 ur na teden,
  • 2. in 3. leto: 880 EUR bruto/mesec za 30 ur na teden,
  • 4. in 5. leto: 930 EUR bruto/mesec za 30 ur na teden,
  • 6. in vsako naslednje leto: 980 EUR bruto/mesec za 30 ur na teden.

Od vas pričakujemo:

  • najmanj IV. stopnjo izobrazbe,
  • dinamičnost in veselje do dela s kupci,
  • spoštljiv odnos do kupcev in sodelavcev,
  • učinkovitost dela,
  • prilagodljivost in zmožnost timskega dela,
  • selekcijski postopek vključuje psihološko testiranje.

Podrobnosti za prijavo:

Smo vzbudili vaše zanimanje? S klikom na »Prosta delovna mesta« lahko preverite trenutno razpoložljiva prosta delovna mesta.

Ker trenutno nimamo razpisanih prostih delovnih mest, imate vedno možnost, da nam pošljete svojo iniciativno prijavo (prijavo in življenjepis). To lahko storitetukaj.

Prosta delovna mesta