Dobrodosli pri Lidlu Slovenija

Namestnik vodje poslovne enote (m/ž)

Postanite namestnik vodje poslovne enote

Je prevzemanje odgovornosti izziv, ki ste si ga vedno želeli? Želite postati cenjen član enega vodilnih in najhitreje rastočih evropskih trgovcev? Kot namestnik vodje poslovne enote boste zagotavljali nemoteno delovanje naših poslovalnic. Nadzorovali boste vse procese dnevnega poslovanja in samoiniciativno reševali vsakodnevne izzive. Odgovorno boste vodili skupino sodelavcev in skrbeli za to, da boste skupaj dosegali zastavljene cilje. Za dosego maksimalne učinkovitosti boste motivirali svoj tim in jim predajali svoje znanje ter izkušnje.

Vaše naloge:

  • samostojno vodenje poslovalnice v primeru odsotnosti Vodje poslovne enote,
  • omogočanje prijetnih in enostavnih nakupov za kupce,
  • zagotavljanje uspešne in vzpodbudne delovne klime,
  • vodenje in razvoj svojih sodelavcev,
  • odgovornost za prodajne kazalnike, pripravo delovnega načrta in izvedbo inventur,
  • uspešno organiziranje optimalne količine zalog,
  • zagotavljanje higienskih standardov,
  • dosledno izvajanje dela v skladu s prodajnimi načeli podjetja.

Nudimo vam:

  • ustrezno strokovno podporo pri opravljanju nalog že od vsega začetka,
  • sodobno in varno delovno okolje v mednarodno uspešnem podjetju,
  • odgovorno in raznoliko delo,
  • 40-urni tedenski delovnik,
  • možnost kariernega napredka,
  • mesečno plačilo, ki je nad slovenskim povprečjem v trgovinski dejavnosti:
  • 1. leto: 1.600 EUR bruto/mesec za 40 ur na teden,
  • 2. in 3. leto: 1.700 EUR bruto/mesec za 40 ur na teden,
  • 4. in 5. leto: 1.800 EUR bruto/mesec za 40 ur na teden,
  • 6. in vsako naslednje leto: 2000 EUR bruto/mesec za 40 ur na teden.

Od vas pričakujemo:

  • najmanj IV. stopnjo izobrazbe,
  • spoštljiv odnos do kupcev in sodelavcev,
  • dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • samozavesten nastop in usmerjenost k ciljem,
  • samoiniciativnost in odgovornost pri delu,
  • zmožnost uspešnega samostojnega in timskega dela,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • selekcijski postopek vključuje psihološko testiranje.

Podrobnosti za prijavo:

Smo vzbudili vaše zaupanje? S klikom na »Prosta delovna mesta« lahko preverite trenutno razpoložljiva prosta delovna mesta.

Prosta delovna mesta